| vlastní identifikace: | V1202616017 |
| značka: | Seat |
| model: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 44 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2015 / 2 |
| stav tachometru: | 111.003 kilometry |
| Prodejní cena: | € 3.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VSSZZZAAZED32**** |
| číslo motoru: | CHYA |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 840 kg |
| škody: | achter schade schades rondom=20
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak