
| značka: | Skoda |
| model: | Enyaq 60kWh 132kW Memoryseat Pano Camera iV 60 |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 132 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2022 / 9 |
| technická kontrola do: | 30-09-2026 |
| stav tachometru: | 63.839 kilometry |
| Prodejní cena: | € 15.350 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 15.350 |
| Vývozní cena netto: | € 12.700 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.892 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník přední levý blatník achterlichten-rechts bourané vzadu dveře od úložného prostoru nárazník bourané auto je pojízdné všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
