
| značka: | Skoda |
| model: | Fabia 1.0TSI 70kW Business Edition |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 70 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2025 / 4 |
| technická kontrola do: | 09-04-2029 |
| stav tachometru: | 36.000 kilometry |
| Prodejní cena: | € 13.750 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 11.300 |
| Vývozní cena netto: | € 9.950 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.059 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník přední levý blatník achterlichten-rechts bourané vzadu dveře od úložného prostoru nárazník bourané auto je pojízdné |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
Fabia II (5J) Hatchback 5-drs 1.2i 12V (CHTA) [51kW] (01-2007/12-2014= )
