| značka: | Skoda |
| model: | Fabia 1.4-16V Dynamic |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1390 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2009 / 6 |
| technická kontrola do: | 12-02-2027 |
| stav tachometru: | 224.966 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.500 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.035 kg |
| škody: | kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník přední levý blatník stopy po používání auto je mobilní chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku voorschade auto heeft wat oude schades. bekijk goed de fotoserie voor een beeld van de auto.
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
- venkovní teplomĕr
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
- vyhřívaná zpĕtná zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- nárazníky v barvĕ karoserie
- parkovací sensor vzadu
- střešní ližiny
- tažné zařízení
- zpĕtná zrcátka v barvĕ karoserie
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
Osvětlení
- mlhovky vpředu
- nastavitelná přední svĕtla
een sleutel en zijn geen onderhoudsboekjes aanwezig