
| značka: | Skoda |
| model: | Kamiq 1.0TSI 85kW Automaat Selection |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 85 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2025 / 4 |
| technická kontrola do: | 30-04-2029 |
| stav tachometru: | 9.172 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.950 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 11.950 |
| Vývozní cena netto: | € 10.300 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | bíábíá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.155 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník pravé přední svĕtlo bourané vpravo přední blatník zadní blatník nárazník poškozený airbag sedadla vpravo poškozený airbag střechy auto je mobilní |
| zvláštnosti: | Wok Melding Geen INruil! |
1.0L Ambition Automaat*Camera*Airconditioning*KeylessGo*Sound*Martix LED*stoelverwarming*Digitaal Cockpit*Camera*DAB*
