
| značka: | Skoda |
| model: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| palivo: | hybridní benzín |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1395 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2021 / 4 |
| technická kontrola do: | 22-08-2026 |
| stav tachometru: | 163.939 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.950 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 11.950 |
| Vývozní cena netto: | € 9.900 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.607 kg |
| škody: | bourané vlevo zadní blatník zadní dveře achterlichten-links bourané vzadu dveře od úložného prostoru nárazník auto je mobilní všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
