| vlastní identifikace: | V1202615386 |
| značka: | Skoda |
| model: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1390 KC |
| rok výroby: | 2007 / 3 |
| stav tachometru: | 380.000 kilometry |
| Prodejní cena: | € 795 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | TMBMC65J47503**** |
| číslo motoru: | BXW |
| barva: | blauw |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.174 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling