
| značka: | Skoda |
| model: | Superb 1.5TSI 110kW ACT Business Edition |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1498 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2021 / 1 |
| technická kontrola do: | 14-02-2027 |
| stav tachometru: | 177.376 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.300 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 9.650 |
| Vývozní cena netto: | € 7.900 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.367 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič bourané vlevo přední levý blatník bourané vpravo zadní blatník auto je mobilní všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
