| vlastní identifikace: | V1202611401 |
| značka: | Suzuki |
| model: | Alto Alto Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10B) [50kW] (01-2009/...) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 996 KC |
| rok výroby: | 2012 / 4 |
| stav tachometru: | 239.507 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.495 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | MA3GFC31S0047**** |
| číslo motoru: | K10B |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 830 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling