| vlastní identifikace: | V1202610368 |
| značka: | Suzuki |
| model: | Grand-vitara Grand Vitara I (FT/GT/HT) SUV 2.0 16V (J20A) [94kW] (03-1998/07-2003)= |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 94 kW |
| obsah motoru: | 1995 KC |
| rok výroby: | 2002 / 3 |
| stav tachometru: | 279.276 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JSAFTL52V0015**** |
| číslo motoru: | J20A |
| barva: | groen |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.330 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling