
| značka: | Tesla |
| model: | Model 3 75kWh Long Range 258kW AWD |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 258 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2019 / 6 |
| technická kontrola do: | 27-06-2027 |
| stav tachometru: | 135.924 kilometry |
| Prodejní cena: | € 14.350 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.831 kg |
| škody: | bourané vzadu dveře od úložného prostoru nárazník prostor na náhradní kolo bourané auto je pojízdné všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
