
| značka: | Tesla |
| model: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 366 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2023 / 12 |
| technická kontrola do: | 09-12-2027 |
| stav tachometru: | 65.955 kilometry |
| Prodejní cena: | € 23.800 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.799 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník pravé přední svĕtlo přední sklo poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu auto je mobilní Gordel |
| zvláštnosti: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
