
| značka: | Tesla |
| model: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 366 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2024 / 4 |
| technická kontrola do: | 10-06-2028 |
| stav tachometru: | 41.522 kilometry |
| Prodejní cena: | € 24.500 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 24.500 |
| Vývozní cena netto: | € 20.250 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.799 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu auto je mobilní Gordels |
| zvláštnosti: | Wok Melding Geen INruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
