
| značka: | Tesla |
| model: | Model X 100D 100kWh 307kW AWD Luchtvering |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 307 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2017 / 10 |
| technická kontrola do: | 28-11-2026 |
| stav tachometru: | 332.759 kilometry |
| Prodejní cena: | € 16.400 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 2.433 kg |
| škody: | bourané vpředu nárazník přední sklo bourané vpravo přední blatník zavĕšení kol vpravo stopy po používání všechny airbagy v pořádku Gaat Aan Groen is gewrapt Auto zwart metaillic |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
