| vlastní identifikace: | V1202615680 |
| značka: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2010 / 1 |
| stav tachometru: | 218.940 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.295 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JTDKG10C30N42**** |
| číslo motoru: | 1KR-FE |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 805 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling