| vlastní identifikace: | V1202614375 |
| značka: | Toyota |
| model: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 108 kW |
| obsah motoru: | 1798 KC |
| rok výroby: | 2010 / 6 |
| stav tachometru: | 235.843 kilometry |
| Prodejní cena: | € 3.750 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | NMTDG26R40R01**** |
| číslo motoru: | 2ZRFAE |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.395 kg |
| škody: | schades rondom front schade
|
možnosti
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a