| vlastní identifikace: | V1202610456 |
| značka: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1299 KC |
| rok výroby: | 2000 / 1 |
| stav tachometru: | 265.524 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.495 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JTDKW22310001**** |
| číslo motoru: | 2NZFE |
| barva: | beige |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 955 kg |
| škody: | glasbreuk schades rondom=20
|
možnosti
centrale portiervergrendeling