
| značka: | Volkswagen |
| model: | ID.3 59kWh 170kW PRO Orange Edition |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 170 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2024 / 10 |
| technická kontrola do: | 30-10-2028 |
| stav tachometru: | 26.890 kilometry |
| Prodejní cena: | € 14.800 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.715 kg |
| škody: | bourané vpředu nárazník bourané vzadu nárazník poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku Gordels |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen InruiL! |
Pure Oranje Edition 52 kWh LED ACC Apple/Android LRHZ SHZ
