
| značka: | Volkswagen |
| model: | Passat 1.5TSI 110kW Camera Elegance |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1498 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2020 / 8 |
| technická kontrola do: | 12-08-2026 |
| stav tachometru: | 75.639 kilometry |
| Prodejní cena: | € 16.200 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 15.750 |
| Vývozní cena netto: | € 13.000 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.325 kg |
| škody: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
