
| značka: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.0 TSI 12V Hatchback 4Dr Benzine 999cc 70kW (95pk) FWD |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 70 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2019 / 12 |
| technická kontrola do: | 24-01-2026 |
| stav tachometru: | 142.742 kilometry |
| Prodejní cena: | € 6.950 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.085 kg |
| škody: | kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník přední sklo přední dveře přední levý blatník |
| zvláštnosti: | úplná spz |
1.0 12V BlueMotion Technology Hatchback 4Dr Benzine 999cc 55kW (75pk) FWD
2.0 GTI Turbo 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.984cc 152kW (207pk) FWD
1.0 TSI 95pk BlueMotion Edition 5drs - nap - navi - airco - cruise - lmv - 4x elektr ramen - privacy glass
