| vlastní identifikace: | 31943 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 47 kW |
| obsah motoru: | 1198 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2006 / 3 |
| stav tachometru: | 285.363 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.150 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 991 kg |
| škody: | bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor