| vlastní identifikace: | 151236 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.2-12V Trendline 5-DRS Airco Bluetooth |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 51 kW |
| obsah motoru: | 1198 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2010 / 12 |
| technická kontrola do: | 01-03-2027 |
| stav tachometru: | 260.717 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.575 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZ6RZBY15**** |
| barva: | černá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 967 kg |
| škody: | Rijdbare voor- en rechter zijschade
|
| zvláštnosti: | Alle airbags oke Compleet kenteken Leuke Polo met airco!
|
možnosti
achterbank neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
anti blokkeer systeem
anti doorslip regeling
audio installatie
bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
derde remlicht
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
elektronisch stabiliteits programma
euro 5
getint warmtewerend glas
stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur verstelbaar