| vlastní identifikace: | V1202613405 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Polo Polo V (6R) Hatchback 1.4 16V (CLPA) [63kW] (03-2009/05-2014) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1390 KC |
| rok výroby: | 2011 / 10 |
| stav tachometru: | 242.563 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.250 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZ6RZCY05**** |
| číslo motoru: | CLPA |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 970 kg |
| škody: | rechts voor abs storing=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a