| vlastní identifikace: | V1202607966 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | T-Roc T-Roc I SUV 1.0 TSI 12V BlueMotion (DKRF) [85kW] (07-2017/11-2020) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 85 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2019 / 7 |
| stav tachometru: | 203.716 kilometry |
| Prodejní cena: | € 8.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVGZZZA1ZKV05**** |
| číslo motoru: | DKRF |
| barva: | blauw |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.170 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen linker zijschade
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling