| vlastní identifikace: | V1202616123 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 44 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2015 / 1 |
| stav tachometru: | 199.122 kilometry |
| Prodejní cena: | € 3.350 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZAAZFD06**** |
| číslo motoru: | CHYE |
| barva: | wit |
| váha: | 840 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen front schade
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling