
| vlastní identifikace: | W25000474 |
| značka: | Volvo |
| model: | S-60 2.4 D5 20V |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 136 kW |
| obsah motoru: | 2400 KC |
| převodovka: | automat |
| počet převodů: | 6 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2009 / 1 |
| technická kontrola do: | 14-02-2026 |
| stav tachometru: | 392.684 kilometry |
| Prodejní cena: | € 950 |
| Vývozní cena netto: | € 700 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| počet airbagů: | 4 |
| váha: | 1.478 kg |
| škody: | kryt motoru levé přední svĕtlo nárazník přední levý blatník zadní blatník zadní dveře achterlichten-rechts auto je mobilní bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz |
Ommelpad 14
6035PC Ospel
Nederland
2.0 T6 Recharge 253PK Autom. Pano Clima Navi AWD R-Design NAP
R-Design 1.6 DRIVe,D2 AUT Sedan 4Dr Diesel 1.560cc 84kW (114pk) FWD
