| vlastní identifikace: | V1202616401 |
| značka: | Volvo |
| model: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 133 kW |
| obsah motoru: | 1969 KC |
| rok výroby: | 2014 / 11 |
| stav tachometru: | 418.979 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.950 |
| Vývozní cena bruto: | € 2.200  |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | YV1BW7381F132**** |
| číslo motoru: | D4204T5(Euro 6) |
| barva: | bruin |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.558 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling