
| značka: | Volvo |
| model: | Xc-60 2.0D4 140kW Automaat FWD Ocean Race Schuifkantel |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 140 kW |
| obsah motoru: | 1969 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2016 / 1 |
| stav tachometru: | 283.289 kilometry |
| Prodejní cena: | € 10.800 |
| Vývozní cena bruto: | € 9.350 |
| Vývozní cena netto: | € 9.350 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | bíábíá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | suv |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.633 kg |
| škody: | poškozené při parkování stopy po používání auto je mobilní Motor loopt onregelmatig en rookt Waarschijnlijk Koppakking/Kop Engine runs irregularly and smokes probably head gasket/head. Motor läuft unregelmäßig und raucht wahrscheinlich Zylinderkopfdichtung/Kopf |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
2.0 T8 223KW Twin Engine AWD Inscription HUD Pano Clima Navi
