
| značka: | Volvo |
| model: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 170 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2023 / 6 |
| technická kontrola do: | 27-06-2027 |
| stav tachometru: | 21.665 kilometry |
| Prodejní cena: | € 16.800 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 16.800 |
| Vývozní cena netto: | € 13.850 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | zelená |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.930 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru pravé přední svĕtlo přední sklo přední blatník auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
CX 40 2.0 2025 BENZINE MILD HYBRIDE B3 163 LEER PANO FULL
