| eigene identifikations: | 6502 |
| marke: | Dacia |
| Modell: | Sandero 1.2 16V Airco Elek-Ramen |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 55 kW |
| hubraum: | 1149 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| Erstzulassung: | 2015 / 2 (2015 / 2) |
| tüv bis: | 13-04-2026 |
| kilometerstand: | 223.053 km |
| Verkaufspreis: | € 2.775 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | schwarz |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 916 kg |
| CO2 Ausstoss: | 135 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Dacia Model: Sandero Type: 1.2 16V Airco Elek-Ramen Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2016
Technische informatie Koppel: 107 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 14,5 s Topsnelheid: 156 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm Wielbasis: 259 cm
Gewichten Laadvermogen: 584 kg GVW: 1.500 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 505 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
In gebruikte staat Kan een poetsbeurt gebruiken! Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optionen
Airbags
- airbag fahrer
- airbags vorne
- seitenairbags vorne
Unterhaltung
- audio cd spieler
- aux / mp3/ ipod anschluss
Komfort (Innenraum)
- bordcomputer
- lenkrad verstellbar
- servolenkung
Komfort (außen)
- elektrische fensterheber vorne
- zentralverriegelung
Außen
- abgedunkelte scheiben
- stossstange in wagenfarbe
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel