
| eigene identifikations: | 6617 |
| marke: | Fiat |
| Modell: | 500 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 74 kW |
| hubraum: | 1368 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 6 |
| Erstzulassung: | 2008 / 1 (2008 / 1) |
| tüv bis: | 18-09-2026 |
| kilometerstand: | 150.171 km |
| Verkaufspreis: | € 1.775 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | schwarz |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 905 kg |
| CO2 Ausstoss: | 149 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: 500 Type: 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer Modelreeks: nov. 2007 - sep. 2010 Technische informatie Koppel: 131 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 182 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm Wielbasis: 230 cm Gewichten Laadvermogen: 465 kg GVW: 1.370 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
