| eigene identifikations: | 6495 |
| marke: | Fiat |
| Modell: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 78 kW |
| hubraum: | 1368 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 6 |
| Erstzulassung: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| tüv bis: | 08-04-2026 |
| kilometerstand: | 192.042 km |
| Verkaufspreis: | € 1.275 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | blau |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.035 kg |
| CO2 Ausstoss: | 134 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011
Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optionen
Airbags
- airbag fahrer
- airbags vorne
Unterhaltung
- audio cd spieler
- aux / mp3/ ipod anschluss
Komfort (Innenraum)
- bordcomputer
- lenkrad verstellbar
- servolenkung
Komfort (außen)
- elektrisch verstellbare aussenspiegel
- elektrische fensterheber vorne
- zentralverriegelung
Außen
- abgedunkelte scheiben
- alufelgen
- metallic autofarbe
- spiegel in wagenfarbe
- sportfahrwerk
- stossstange in wagenfarbe
Innere
- fahrersitz höhenverstellbar
- lederlenkrad
Lichtmetalen velgen 15"
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag(s) knie
Alarm klasse 1(startblokkering)
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdsteunen achter
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel