
| eigene identifikations: | 6558 |
| marke: | Mitsubishi |
| Modell: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 121 kW |
| hubraum: | 2378 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| Erstzulassung: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| tüv bis: | 04-05-2026 |
| kilometerstand: | 307.517 km |
| Verkaufspreis: | € 2.075 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | kleinbus |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.668 kg |
| CO2 Ausstoss: | 223 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011 Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 7 Milieu Energielabel: F Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rondom enkele gebruikerssporen Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
2.4-16V InSport Dealeronderhouden Navi Clima Cruise PDC AHK

