
| eigene identifikations: | 6627 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 59 kW |
| hubraum: | 1229 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| Erstzulassung: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| tüv bis: | 21-07-2026 |
| kilometerstand: | 233.011 km |
| Verkaufspreis: | € 1.175 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.060 kg |
| CO2 Ausstoss: | 139 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.605 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 8 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Motorkap is wat dof van kleur Goed rijdende auto Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
