| eigene identifikations: | 6534 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Corsa 1.4 16V Business Automaat Airco Cruise |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 66 kW |
| hubraum: | 1364 cm3 |
| Getriebeart: | Automatik |
| anzahl gänge: | 4 |
| Erstzulassung: | 2009 / 2 (2009 / 2) |
| tüv bis: | 31-10-2026 |
| kilometerstand: | 177.683 km |
| Verkaufspreis: | € 1 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.065 kg |
| CO2 Ausstoss: | 154 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.4 16V Business Automaat Airco Cruise Modelreeks: okt. 2006 - jul. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 125 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 14,8 s Topsnelheid: 166 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 171 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.610 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 500 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optionen
Airbags
- airbag fahrer
- airbags vorne
- seitenairbags vorne
Unterhaltung
- audio cd spieler
- aux / mp3/ ipod anschluss
Komfort (Innenraum)
- bordcomputer
- cruise control
- lenkrad verstellbar
- servolenkung
Komfort (außen)
- elektrisch verstellbare aussenspiegel
- elektrische fensterheber vorne
- zentralverriegelung
Außen
- abgedunkelte scheiben
- anhängerkupplung
- stossstange in wagenfarbe
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Metaal-/micakleur
Mistlampen voor
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel