| eigene identifikations: | 6522 |
| marke: | Renault |
| Modell: | 16 Be Bop 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 78 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| Erstzulassung: | 2010 / 1 (2010 / 1) |
| tüv bis: | 26-02-2027 |
| kilometerstand: | 175.566 km |
| Verkaufspreis: | € 2.875 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | rot |
| karosserie: | kleinbus |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.335 kg |
| CO2 Ausstoss: | 191 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Be Bop Type: 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons Modelreeks: mei 2009 - dec. 2010
Technische informatie Koppel: 148 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,1 s Topsnelheid: 170 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 387 x 183 x 183 cm Wielbasis: 231 cm
Gewichten Laadvermogen: 502 kg GVW: 1.837 kg Max. trekgewicht: 1.050 kg (ongeremd 717 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 4
Milieu Energielabel: E
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Achterraam vernield APK tot 26-02-2027 Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optionen
Airbags
- airbag fahrer
- airbags vorne
- seitenairbags vorne
Unterhaltung
- audio cd spieler
- aux / mp3/ ipod anschluss
Komfort (Innenraum)
- bordcomputer
- lenkrad verstellbar
- regensensor
- servolenkung
Komfort (außen)
- beheizbare aussenspiegel
- elektrisch einklappbare aussenspiegel
- elektrisch verstellbare aussenspiegel
- elektrische fensterheber vorne
- zentralverriegelung
Außen
- alufelgen
- anhängerkupplung
- elektrisch einklappbare aussenspiegel
- panoramadach
- panoramadach
- stossstange in wagenfarbe
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch en regensensor
Lichtmetalen velgen 16"
Lichtsensor
Mistlampen
Panoramadak (manueel te openen)
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel