| eigene identifikations: | V1202610539 |
| marke: | Toyota |
| Modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 50 kW |
| hubraum: | 998 cm3 |
| Erstzulassung: | 2007 / 3 |
| kilometerstand: | 224.082 km |
| Verkaufspreis: | € 895 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JTDKG18C90N14**** |
| motornumer: | 1KR-FE |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 805 kg |
| beschädigungen: | schades rondom versnellingsbak is niet 100%
|
optionen
elek ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak