| eigene identifikations: | V1202609813 |
| marke: | Toyota |
| Modell: | Aygo Aygo (B40) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (05-2014/06-2018) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 51 kW |
| hubraum: | 998 cm3 |
| Erstzulassung: | 2016 / 2 |
| kilometerstand: | 73.463 km |
| Verkaufspreis: | € 4.495 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JTDKGNEC20N13**** |
| motornumer: | 1KR-FE |
| farbe: | zwart |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 830 kg |
| beschädigungen: | linker zijschade de auto heeft gebruikerssporen
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling