| internal vehicle number: | V1202616217 |
| brand: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 320i 2.0 16V (N20-B20B) [135kW] (03-2012/10-2018)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 135 kW |
| engine capacity: | 1997 cc |
| ERD: | 2012 / 5 |
| mileage: | 277.247 KM |
| sales price nl: | € 3.995 |
| net export price: | € 3.450 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA3B11070J40**** |
| motor code: | N20-B20B |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.395 kg |
| damages: | achter schade front schade motor managment lamp brandt.
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling