
| brand: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 110kW Automaat Premium Plus Pack |
| fuel: | diesel |
| power: | 110 kW |
| engine capacity: | 1950 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2019 / 1 |
| mileage: | 405.351 KM |
| sales price nl: | € 12.850 including vat |
| gross export price: | € 10.400 |
| net export price: | € 8.600 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.545 kg |
| damages: | damaged rear panel right side damaged bumper rear damage rear lights right usermarks car is mobile to maneuvre |
| details: | Registration papers available Geen INruil! |
