| internal vehicle number: | 6554 |
| brand: | Renault |
| model: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| fuel: | petrol |
| power: | 82 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 6 |
| ERD: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| mot till: | 23-10-2026 |
| mileage: | 223.321 KM |
| sales price nl: | € 775 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.420 kg |
| CO2 emissions: | 177 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009
Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm
Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
options
Airbags
- drivers airbag
- front airbags
- side airbags
Cooling and heating
- automatic airconditioning
- side airbags front
Comfort (interior)
- adjustable steering wheel
- board computer
- cruise control
- power steering
- rain sensor
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable mirror
- electric adjustable windows
- electric adjustable windows front
- heated mirrors
Exterior
- bumpers in body colour
- light alloy wheels
- metallic colour
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Lederen versnellingspook
Lichtsensor
Mistlampen
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel