
| brand: | Skoda |
| model: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 110 kW |
| engine capacity: | 1395 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2021 / 4 |
| mot till: | 22-08-2026 |
| mileage: | 163.939 KM |
| sales price nl: | € 11.950 including vat |
| gross export price: | € 11.950 |
| net export price: | € 9.900 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.607 kg |
| damages: | left side damaged rear door damaged rear fender broke tailgate bumper rear damage rear lights left all airbags intac car is mobile to maneuvre |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
