| internal vehicle number: | V1202611401 |
| brand: | Suzuki |
| model: | Alto Alto Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10B) [50kW] (01-2009/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 996 cc |
| ERD: | 2012 / 4 |
| mileage: | 239.507 KM |
| sales price nl: | € 1.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | MA3GFC31S0047**** |
| motor code: | K10B |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 830 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling