| internal vehicle number: | V1202615680 |
| brand: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| ERD: | 2010 / 1 |
| mileage: | 218.940 KM |
| sales price nl: | € 1.295 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JTDKG10C30N42**** |
| motor code: | 1KR-FE |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 805 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling