| internal vehicle number: | V1202610456 |
| brand: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| fuel: | petrol |
| power: | 63 kW |
| engine capacity: | 1299 cc |
| ERD: | 2000 / 1 |
| mileage: | 265.524 KM |
| sales price nl: | € 1.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JTDKW22310001**** |
| motor code: | 2NZFE |
| colour: | beige |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 955 kg |
| damages: | glasbreuk schades rondom=20
|
options
centrale portiervergrendeling