| internal vehicle number: | V1202608908 |
| brand: | BMW |
| model: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2012 / 6 |
| mileage: | 237.248 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA1A11070J14**** |
| motor code: | N13-B16A |
| gearbox number / code: | GA8HP45Z |
| colour: | zwart 668 schwarz 2 |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.285 kg |
options
5 gaats
airco
cruise control
lichtmetalen velgen
regensensor
17 inch
a=
bs remsysteem
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a
pdc