| internal vehicle number: | V1202607469 |
| brand: | BMW |
| model: | 2-serie 2 serie Gran Tourer (F46) MPV 216d 1.5 TwinPower Turbo 12V (B37-C15A) =
[85kW] (03-2015/...) |
| fuel: | diesel |
| power: | 85 kW |
| engine capacity: | 1496 cc |
| ERD: | 2016 / 2 |
| mileage: | 276.087 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA2E310805C0**** |
| motor code: | B37-C15A |
| gearbox number / code: | GS659DG |
| colour: | c10 mediterranean blue |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.445 kg |
options
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
met=
allic lak
pdc
regensensor