| internal vehicle number: | V1202608932 |
| brand: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| fuel: | petrol |
| power: | 225 kW |
| engine capacity: | 2979 cc |
| ERD: | 2014 / 7 |
| mileage: | 183.357 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA4B1C51FD95**** |
| motor code: | N55-B30A |
| gearbox number / code: | GA8HP45Z |
| colour: | zwart |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.635 kg |
options
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor