| internal vehicle number: | V1202607226 |
| brand: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2015 / 8 |
| mileage: | 229.884 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA3A11000J28**** |
| motor code: | N13-B16A |
| gearbox number / code: | GS617BG |
| colour: | 475 black sapphire-met. |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.360 kg |
options
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor