| internal vehicle number: | V1202602609 |
| brand: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.5 A-180 CDI, A-180d 16V (OM607.951(K9K)) [80kW] =
(06-2012/05-2018) |
| fuel: | diesel |
| power: | 80 kW |
| engine capacity: | 1461 cc |
| ERD: | 2014 / 6 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WDD1760121V01**** |
| motor code: | OM607.951(K9K) |
| gearbox number / code: | 724020 |
| colour: | 787 mountaingrau-met. |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.325 kg |
options
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
esp
koplamp sproeiers
lichtmetalen ve=
lgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem